Projekt ACKZiU II - Aktualności

Kategoria: Newsy Opublikowano: czwartek, 22, październik 2020

Ruszyły kursy, doradztwo i zajęcia do matury w ramach projektu ACKZiU II

Od 18 stycznia 2021 r. rozpoczęły się na terenie naszej szkoły zajęcia dla 160 uczestników kursów wewnętrznych, które prowadzą  nauczyciele z CKZiU w Andrychowie . Równolegle odbywają się także zajęcia przygotowawcze do matury z matematyki i języka angielskiego  dla 56 osób.  Ponadto  realizowane są  zajęcia z doradztwa zawodowego dla 30 osób.

Zajęcia  z doradztwa zawodowego oraz kursy wewnętrzne mają charakter zajęć praktycznych. Wszystkie formy wsparcia  realizowane są  w pełnym  reżimie sanitarnym  - w grupach od poniedziałku do soboty w ilości do 10 godzin  w tygodniu.

Mentor K. Szczygieł


 

W dniu 16 października odbyła się rada programowa projektu ACKZiU II. Uczestniczyli w niej przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Wadowicach, przedstawiciele pracodawców, nauczyciele przedmiotów zawodowych z CKZiU, doradca zawodowy, dyrektor i wicedyrektor szkoły oraz mentor. Na wstępie dyrektor przedstawił zadania do zrealizowania w nowym projekcie. Potem rada zaopiniowała projekt regulaminu rekrutacji, który przedstawił mentor. Na zakończenie dyskutowano o współpracy szkoły z pracodawcami.

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza