Galeria Kursy cz 1

Kategoria: Newsy Opublikowano: wtorek, 24, kwiecień 2018

Projekt Andrychowskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego realizowany od roku w CKZiU w Andrychowie może pochwalić się pierwszymi efektami. 

Pozyskane przez Starostwo Powiatowe środki finansowe w kwocie 4,45 mln zł w ramach Projektu Unijnego dały możliwość przeprowadzenia dwumiesięcznych staży zawodowych dla 84 uczniów, 14 różnych kursów dla 383 uczestników oraz doposażenia szkoły w nowoczesny sprzęt.

Młodzież rozwijała swoje zainteresowania, nabywała nowe umiejętności oraz zdobywała doświadczenie. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i wykorzystać okazję, tak jak zrobiły to dwie uczennice z klasy 3bf technikum - Gabriela Trytko i Kinga Soj, które zrealizowały krótki materiał filmowy z miejsc odbywania kursów. Możecie sami obejrzeć i posłuchać wypowiedzi uczestników.

Projekt realizowany będzie nadal, a wszyscy Ci, którzy zastanawiają się nad wyborem dalszej drogi kształcenia niech mocno rozważą ofertę Centrum Kształcenia Zawodowego i  Ustawicznego w Andrychowie, gdyż mogą zyskać atrakcyjny zawód i umiejętności wykraczające poza program nauczania. Przypominamy - nasza oferta obejmuje kształcenie w technikum w następujących zawodach: technik budownictwa, technik ekonomista, technik informatyk, technik mechanik, technik obsługi turystycznej, technik organizacji reklamy, technik spedytor oraz  w Branżowej Szkole I Stopnia.

tekst: mentor projektu - Krzysztof Szczygieł

 


Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza