Eliminacje szkolne olimpiady przedsiębiorczości

Opublikowano: czwartek, 10, grudzień 2020

W ubiegły czwartek – 3 grudnia br., 18 uczennic i uczniów z naszej szkoły brało udział w XVI edycji Olimpiady  Przedsiębiorczości, której hasło przewodnie w tym roku brzmi „Biznes w uwarunkowaniach zrównoważonego rozwoju”.

 

W całym kraju do Olimpiady zdalnie przystąpiło 3507 uczestników. Olimpiada Przedsiębiorczości to innowacyjny projekt o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze. Olimpiada realizowana jest od 2005 r. i zyskała już status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju. Olimpiada Przedsiębiorczości jest wspólną inicjatywą Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięciu największych polskich uczelni ekonomicznych - Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych
w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu. Niezmiernie miło nam poinformować, że po ogłoszeniu wyników dnia 9 grudnia br. trzy osoby – Szymon Mikołajek z klasy 3de, Jakub Majdak z klasy 2en oraz Rafał Smolec
z klasy 4d będą reprezentować naszą szkołę 4 marca 2021r. na eliminacjach okręgowych, miejmy nadzieję – jeśli warunki na to pozwolą, że na Uniwersytecie Ekonomicznym
w Krakowie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za cierpliwość pisania testu zdalnie, poświęcony czas na naukę, testy próbne i filmiki instruktażowe. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunowie M. Sipiora, A. Rup, M. Majdak

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie