Konkurs wiedzy o patronie

Kategoria: Newsy Opublikowano: wtorek, 17, kwiecień 2018

Z okazji 132 rocznicy urodzin profesora Kotarbińskiego na początku kwietnia odbyły się w naszej szkole konkursy związane z jego osobą.

W dniu 17 kwietnia w gabinecie Pana Dyrektora odbyło się podsumowanie konkursów, wręczenie dyplomów i upominków, ufundowanych przez Radę Rodziców i Spółdzielnię Uczniowską. Nagrodami dla laureatów, szczególnie cenionymi przez uczniów, są też przyznane im „dni bez pytania”, z których skorzystają wg własnego uznania.

 • W Teście Wiedzy o Patronie najlepsze wyniki osiągnęły następujące osoby: 1 miejsce - Maciej Kwiatkowski, uczeń kl.2s,  2 miejsce zdobyła  Katarzyna Tokarz z kl. 3t, a 3 miejsce – Michał Adamczyk z kl. 2d. 
  Dużą wiedzą wykazali się także Miłosz Baca, Kacper Poraj-Porawski, Piotr Kryta, Jakub Szostak i Mariusz Kaczmarczyk, który w nagrodę otrzymali
  1 godzinę bez pytania.
 • Prace zgłoszone do konkursu „Myśl Patrona wpisana w formę plastyczną” opiniowało jury, które tworzyli panie Ewa Flak i Małgorzata Latała oraz pan Olgierd Morawski. Oceniali oni plakaty pod kątem wyrazu artystycznego, trafności interpretacyjnej i nakładu pracy.  
  Zwyciężyło dzieło Aleksandry Góral i Olgi Gieruszczak, uczennic kl. 1f, 2 miejsce zdobyła praca wykonana przez dziewczyny z kl. 1e – Justynę Ryłko, Beatę Grzędowską i Izabellę Biczak, 3 miejsce zajęła Paulina Rusinek z kl.1ts, a wyróżnienie - Małgorzata Gawęda z 3s.

  Pozostali uczestnicy, czyli Patrycja Rusinek, Magdalena Susz, Justyna Migdałek, Joanna Błasiak i Aleksandra Kukuła zostały nagrodzone 1 godziną bez pytania.

  Prace konkursowe można zobaczyć na wystawce na parterze szkoły.
  Oba konkursy zorganizowały panie Dagmara Kwiecińska i Krystyna Pyzio, które serdecznie dziękują Radzie Rodziców i Spółdzielni Uczniowskiej za ufundowane nagrody - pendrivy i słodycze.

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza