Zbiórka żywności z Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej

Kategoria: Newsy Opublikowano: poniedziałek, 10, grudzień 2018

Szkolne Koło Caritas w naszej szkole w dniach 7 i 8 grudnia br. przeprowadziło zbiórkę żywności pod hasłem TAK POMAGAM.

Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu w akcję Społem PSS Andrychów wolontariusze zbierali żywność w sześciu sklepach rodzimej sieci. Przez dwa dni zebraliśmy  984 kg żywności, która zostanie przekazana dla rodzin naszych uczniów oraz dla potrzebujących rodzin z Parafii Św. Stanisława BM na osiedlu.

Była to pierwsza zbiórka organizowana przez Szkolne Koło Caritas i już wiemy, że dzięki ofiarności wolontariuszy zaskoczyła nas swoimi efektami.  Dziękujemy bardzo młodzieży, nauczycielom i pracownikom CKZiU, którzy zaangażowali się z zbiórkę.

Organizatorzy Edyta Zwieńczak i Małgorzata Majdak

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza