Nasz budowlaniec gościem Rektora Politechniki Krakowskiej

Kategoria: Newsy Opublikowano: wtorek, 28, marzec 2017

Uczeń naszej szkoły Kamil Orkisz w dniu 27 marca 2017 r. wspólnie z nauczycielem przedmiotów budowlanych - mgr inż. Krzysztofem Szczygłem uczestniczyli w spotkaniu z władzami Politechniki Krakowskiej

tj. rektorem uczelni, dziekanem wydziału budownictwa, dyrektorem Centrum Psychologii i Pedagogiki oraz przewodniczącą Komitetu Okręgowego OWiUB - dr inż. Marią W. Francuz. Okazją do wizyty u rektora PK była uroczystość wręczenia Kamilowi nagród  za osiągnięty przez niego wynik w zawodach okręgowych OWiUB. Prof. dr hab. inż. Jan Kazior złożył naszemu uczniowi gratulacje i przekazał ufundowane nagrody, m.in. tablet Samsung Galaxy, plecak, T-shirt, Poradnik Majstra Budowlanego oraz książki, materiały dydaktyczne i drobne narzędzia od firm budowlanych.

Sprawozdanie przygotował: K. Szczygieł

 

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza