Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Szkoła do hymnu

Opublikowano: poniedziałek, 11, listopad 2019

W piątek, 8 listopada, nasza szkoła, odpowiadając na zaproszenie Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego, przyłączyła się do akcji wspólnego odśpiewania "Mazurka Dąbrowskiego". #SzkołaDoHymnu

Dzięki sprzyjającej pogodzie mogliśmy około godziny 11 zebrać się na placu rekreacyjnym. Tam wysłuchaliśmy Pana Olgierda Morawskiego, który przypomniał historię powstania naszego hymnu. Zaś punktualnie o godzinie 11.11, na komendę Pana dyrektora Tomasza Bizonia, młodzież oraz pracownicy szkoły, wpatrzeni w powiewające flagi, zaintonowali "Jeszcze Polska nie zginęła". Miła jest świadomość, że zjednoczyliśmy się ze szkołami, przedszkolami i innymi placówkami oświatowymi w całym kraju w tym podniosłym przeżyciu, ale fajnie też było w ten sposób wejść w obchody Narodowego Święta Niepodległości ze społecznością szkolną.

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie