Krakowska Integracja 1sn

Opublikowano: poniedziałek, 11, listopad 2019

W dniu  23 października  br., klasa 1 sn wyjechała wraz z wychowawczynią panią Anną Oleksy oraz panią Anetą Skowron pojechała na wycieczkę integracyjną do Krakowa.

W pierwszej kolejności  pojechaliśmy  do Cinema City  Bonarka  na film pt.” Boże Ciało”. Jest to polski film fabularny w reżyserii Jana Komasy, który został ogłoszony jako polski kandydat do rywalizacji o Oscara. Bohaterem jest 20-letni Daniel. W czasie pobytu w poprawczaku przeszedł przemianę i chce zostać księdzem. Po wyjściu na wolność chłopak pod nieobecność lokalnego duchownego w miasteczku w przebraniu księdza zaczyna pełnić posługę kapłańską. Jego metody są kontrowersyjne. Sytuacja komplikuje się, gdy do miasteczka przybywa jego dawny kolega z poprawczaka i gdy córka kościelnej coraz mocniej kwestionuje duchowość Daniela.  Film wzbudził duże zainteresowanie wśród uczniów, a po wyjściu  z kina wszyscy  wymieniali się wrażeniami.

Następnie udaliśmy się do Parku Trampolin GoJump w Krakowie. Po wspólnej rozgrzewce z profesjonalnymi trenerami, wszyscy  rozpoczęli długo oczekiwane szaleństwo.  Zabawie, radości i głośnym krzykom nie było końca.  Korzystaliśmy ze wszystkich  możliwych  atrakcji: ćwiczyliśmy  równowagę na Goninja, wytrzymałość w basenie z gąbkami, gibkość na trampolinach, pokonywaliśmy tory przeszkód, sprawdzaliśmy swoją koordynacje ruchową wykonując różnego rodzaju przewroty i salda. Po godzinie szaleństwa, zmęczeni, ale na szczęście w całości  zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie i udaliśmy  się wynajętym busem do  Andrychowa.

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie