Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2020".

Wojewódzkie zawody w kolarstwie górskim

Opublikowano: wtorek, 01, październik 2019

W piątek 27.09.2019 r. na zboczu stoku narciarskiego w Sieprawiu odbyły się wojewódzkie zawody dziewcząt i chłopców w kolarstwie górskim małopolskich szkół.

Do wyścigu zgłosiło się około  90 uczestników w tym przedstawiciele naszej szkoły : Powroźnik Klaudia oraz Piekiełko Kacper. Rywalizacja wśród uczestników była ogromna, co dało się zauważyć w trakcie wyścigu. Ciągła rotacja miejsc wywoływała coraz to większe emocje u obserwatorów i uczestników tego sportowego widowiska. W końcu o  godzinie 14 tej metę przejechał ostatni uczestnik i zawody zakończyły się. Zawodnicy, którzy zajęli miejsca od pierwszego do szóstego zostali wyróżnieni dyplomami i pucharami, które wręczyli im  prezes MZS oraz gospodarz zawodów, wójt gminy Siepraw. Wśród nagradzanych znalazła się także nasza reprezentantka Klaudia.

 

Zawody przebiegały w miłej sportowej atmosferze przy pięknej słonecznej pogodzie.

Opiekun mgr Piotr Stach

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie