Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2020".

Zdrowa środa w sklepiku szkolnym

Opublikowano: wtorek, 01, październik 2019

Środa 25.09.2019 upłynęła w Kotarbinie pod znakiem zdrowia. Rozpoczęliśmy od spotkania z dietetykiem Centrum- Projekt Zdrowie mgr inż. Żanetą Czopek.

Uczniowie kl.1dn i 1tn dowiedzieli się jak opracować zbilansowaną dietę, dobraną do swojego wieku oraz potrzeb, obliczyli zapotrzebowanie kaloryczne swojego organizmu i podstawową przemianę materii. Następny etap czekał na wszystkich w sklepiku szkolnym, gdzie  spróbowaliśmy ekologicznych jogurtów, ciast bez konserwantów, chleba na zakwasie upieczonego przez panią Monikę Górkiewicz, warzyw, owoców, malin z ogrodu pani Kasi Kocemby i świeżo wyciskanego soku z jabłek. Oczywiście nie wykorzystując opakowań plastikowych! Bardzo dziękuję za pomoc w organizacji akcji pani Edycie Zwieńczak oraz Sklepikowi Szkolnemu.  B.Kowalczyk

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie