Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Kiermasz podręczników

Opublikowano: poniedziałek, 09, wrzesień 2019

W nowym roku szkolnym proponujemy organizację Kiermaszu podręczników poprzez bezpośredni kontakt kupujących i sprzedających oraz z wykorzystaniem tablicy ogłoszeń i facebooka szkoły.

 

Zapraszamy sprzedających i kupujących do szukania kontaktu i zawierania transakcji poprzez:

  1. Tablicę ogłoszeń na parterze w budynku głównym – na tablicy „Kiermasz podręczników” na korytarzu głównym, na parterze budynku szkoły można umieszczać ogłoszenia po stronie „Kupię podręczniki” lub „Sprzedam podręczniki”, podając tytuł, przedmiot, autora oraz sposób kontaktu
  2. Kiermasz na korytarzu/przewiązce do sali gimnastycznej – osoby, które chcą sprzedać podręczniki mogą od wtorku w najbliższym tygodniu, na dłuższych przerwach, na stołach w korytarzu wystawiać podręczniki do sprzedaży
  3. Kiermasz w przestrzeni wirtualnej - na facebookowej stronie szkoły (https://www.facebook.com/kotarbin.andrychow/) wydarzenie pt: „Kiermasz Podręczników”, pod którym można publikować informacje w potrzebnych podręcznikach lub chęci ich sprzedaży (www.facebook.com/events/726418584539985). Prosimy o rozpropagowanie wydarzenia.

Samorząd Uczniowski

 

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie