Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Czwartoklasiści na Salonie maturzystów

Opublikowano: piątek, 06, wrzesień 2019

Jak przygotować się do matury, aby osiągnąć najlepszy wynik? Co i gdzie studiować? Maturzyści z Kotarbina mogli się tego dowiedzieć podczas Krakowskiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2019, który 5 września rozpoczął się w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

We czwartek grupa ponad 70 czwartoklasistów z inicjatywy pani Moniki Górkiewicz i pod czujnym okiem pozostałych wychowawców wybrała się do Krakowa by zapoznać się z ofertą około trzydziestu uczelni z całej Polski oraz spotkać się z ekspertami OKE w Krakowie prezentującymi, z pierwszej ręki,  zasady egzaminu maturalnego.

fot. M. Górkiewicz, W. Stanek

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie