Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Od pomagania nie ma wakacji!!!

Opublikowano: wtorek, 03, wrzesień 2019

Jeszcze w trakcie wakacyjnego odpoczynku nasi uczniowie kwestowali na rzecz potrzebujących Wenezuelczyków.

Z inicjatywy Marka Socały ucznia kl. 2W zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy pod patronatem Polskiej Akcji Humanitarnej w dniu           24. 08.2019r. Andrychowskie „Babie lato” połączone z poświęceniem krytej pływalni było doskonałą okazją by Andrychowianie wsparli finansowo Wenezuelę.

Wenezuelczycy pilnie potrzebują naszej pomocy! Już ponad 4 miliony osób uciekło z kraju. Ludziom brakuje żywności, wody, opieki medycznej. Są braki w dostępie do prądu, panuje bezrobocie. Wartość pieniądze dramatycznie spada. Rodziny mają ogromne problemy z zaspokojeniem podstawowych potrzeb.

Bardzo dziękujemy Pani Małgorzacie Majdak za przybliżenie sytuacji panującej w Wenezueli na falach Radia Andrychów oraz Żanecie Michałek, Zuzi Ligus z 2f, Kindze Mikołajek z 3f, Asi Krysce z 3e, Natalii Krysce z 2W, Jankowi Samborskiemu z 2ts oraz Markowi Socale             z 2W za  udział w kweście.

Zespół Charytatywny.

 

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie