Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Ubezpieczenie NNW uczniów CKZiU

Opublikowano: piątek, 30, sierpień 2019

Szanowni Państwo, niniejszym informujemy, iż szkoła ubezpiecza obowiązkowo uczniów od następstw nieszczęśliwych wypadków w zakresie realizacji zajęć z praktycznej nauki zawodu realizowanej poza szkołą.

Poza tymi zajęciami ubezpieczenie uczniów w od następstw nieszczęśliwych wypadków jest dobrowolną wolą rodziców lub opiekunów. Uwzględniając postulaty rodziców oraz postęp technologii informacyjnej udostępniamy grzecznościowo na naszej stronie internetowej link do dobrowolnej oferty indywidualnego wyboru wariantu i rodzaju ubezpieczenia. Mając na uwadze nowe przepisy RODO od 1 września 2019r. szkoła nie pośredniczy w zawieraniu jakichkolwiek umów ubezpieczeń uczniów.

Dyrektor Tomasz Bizoń

Poniżej linki do dobrowolnego ubezpieczenia:

https://twojedziecko.aviva.pl/?token=E3F891BA59BC19237AA350F884FB74917F08D135

https://bezpieczny.pl/00000?gclid=EAIaIQobChMI5rua8pKq5AIVhfhRCh0YWQTXEAAYASAAEgJmBfD_BwE

https://www.frytubezpieczenia.pl/kontakt.php

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie