Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Czerwiec w szkolnym kole Caritas

Opublikowano: poniedziałek, 24, czerwiec 2019

W dniu 10 czerwca br. przedstawiciele Wolontariuszy z naszego Koła wyruszyli z Panią Majdak na coroczne Święto Wolontariatu Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej do Ośrodka Rekolekcyjnego w Szczyrku Czyrnej.

W programie znalazła się konferencja podsumowująca działania wszystkich Kół naszej Diecezji, wręczono podziękowania za pracę dla Szkół
i najaktywniejszych Wolontariuszy. Miło nam poinformować, że nasze Koło, choć dopiero początkujące, otrzymało nagrodę Bon do EMPIK na kwotę 300 złotych. Wolontariusze Kasia, Asie, Kinga i Rafał otrzymali oprócz podziękowań nagrody książkowe. Spotkanie zakończyło się ogniskiem, grami i zabawami.

W niedzielę -  16 czerwca br. przy kościele na osiedlu w Andrychowie wraz z Kołem Caritas ze Szkoły Podstawowej nr 4 nasi Wolontariusze kwestowali na rzecz Hospicjum Domowego Królowej Apostołów w Andrychowie. W czasie zbiórki, dzięki hojności Andrychowian
z osiedla udało się zebrać kwotę 4735,73 złotych, która została przekazana na zakup  aparatów tlenowych dla podopiecznych Hospicjum.

Bardzo dziękujemy darczyńcom.

Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych uczniów i pracowników naszej szkoły do włączenia się w akcje Caritas, których na pewno w przyszłym roku szkolnym nie zabraknie. Pamiętajmy, że dobro zawsze powraca.

Opiekun Małgorzata Majdak

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie