Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Spedytorzy w TRANSIE ;-)

Opublikowano: piątek, 14, czerwiec 2019

Już po raz kolejny spedytorzy w czasie zajęć z Pracowni Organizacji Transportu i Spedycji mieli okazję pracować na symulowanej edukacyjnej giełdzie transportowej.

Platforma TransEdu obejmuje kursy wiedzy online oraz aplikację wiernie odzwierciedlającą giełdę transportową. Uczestnicy tak jak spedytorzy na realnej giełdzie (np. Trans czy TimoCom) poszukują ładunków i planują trasy przejazdu dla swojej floty tak aby maksymalizować zysk z przejechanego kilometra. Podobnie jak na prawdziwej giełdzie transportowej spedytorzy negocjują warunki zlecenia, podobnie jak w prawdziwym świecie firmy bankrutują, Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego nakładają kary, środki transportu wymagają serwisowania.

Tekst i zdjęcia: dr inż. Aneta Skowron

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie