Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Efekty Dnia Fotografii Reklamowej

Opublikowano: piątek, 14, czerwiec 2019

W poniedziałek 1 kwietnia klasa 3f wspólnie z Paniami Małgorzatą Latałą i Anetą Skowron świętowała Dzień Fotografii Reklamowej.

W tym dniu, w specjalnie przygotowanym w sali 55 studio fotograficznym odbywały się sesje zdjęciowe klas maturalnych. Wykonywanie zdjęć było początkiem działań specjalistów od reklamy i grafiki z klasy 3f. Wykonane zdjęcia uczniowie poddali obróbce w programach graficznych poznawanych w ramach przedmiotu Pracownia Fotografii i Animacji Reklamowej, prowadzonych przez Pana Wojciecha Stanka. W poniższej galerii foto prezentujemy wybrane efekty ich pracy ;-)

Tekst: dr inż. Aneta Skowron

Zdjęcia: uczniowie klasy 3f

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie