Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2020".

Hocki klocki u Spedytorów ;-)

Opublikowano: piątek, 14, czerwiec 2019

Formowanie jednostek ładunkowych bywa dużym wyzwaniem dla organizatorów procesu transportowego.

Dzięki zestawom edukacyjnym z firmy Wiesman obejmującym modele ładunków oraz palet, Spedytorzy w ramach zajęć z Pracowni Organizacji Transportu i Spedycji mogą sprawdzić swoją wiedzę w praktyce. Różnorodne zadania wymagają uformowania minimalnej liczby jednostek transportowych czy np. jednostek transportowych o ograniczonej wysokości i/lub ładowności. Często formowane jednostki transportowe są niejednorodne i należy pamiętać o ograniczeniach dotyczących piętrzenia czy zakazu obciążania niektórych ładunków. Wcześniej podobne zadania wykonywane były jedynie obliczeniowo na kartce papieru.

Tekst i zdjęcia: dr inż. Aneta Skowron

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie