Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Dzień Spedytora

Opublikowano: wtorek, 11, czerwiec 2019

W czwartek 23 maja przypadał Międzynarodowy Dzień Spedytora. Jak podaje kalendarz świąt dziwnych jest również Międzynarodowy Dzień Żółwia, choć zwierzę to ma niewiele wspólnego z tempem pracy Spedytora ;-)

Z tej okazji w czasie zajęć z Pracowni Organizacji Transportu i Spedycji klasa 3s świętowała. Poza słodką niespodzianką przed młodymi adeptami jakże wymagającej dziedziny stanął szereg zadań do rozwiązania. Dwuosobowe teamy rywalizowały w obszarze geografii transportowej, znajomości infrastruktury lotniczej i morskiej w Europie, kalkulacji opłacalności zleceń oraz umiejętności wykorzystania elektronicznych map. Najlepszymi zespołami okazali się: Olek i Sebastian oraz Julka i Oskar S. Tuż za nimi uplasowali się Natalia H. i Artur oraz Patryk i Kuba Z.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku Międzynarodowy Dzień Spedytora będzie świętowany z jeszcze ciekawszymi pomysłami w szerszym gronie klas „s” ;-)

Tekst i zdjęcia: dr inż. Aneta Skowron

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie