Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Plener fotograficzny klasy 3f [foto]

Opublikowano: piątek, 07, czerwiec 2019

We wtorek 04 czerwca br. uczniowie klasy 3f - technik organizacji reklamy - w ramach zajęć z fotografii wybrali się na całodzienną wycieczkę dydaktyczną

w plener, w podgórskie okolice miejscowości Rzyki, by samodzielnie przećwiczyć omawiane dotąd i trenowane na terenie szkoły zagadnienia fotograficzne.

Uczniowie podzieleni na grupy - wyposażeni w szkolne aparaty, które trafiły do naszego Centrum w ramach projektu ACKZiU – ukazali przyrodę ożywioną i nieożywioną sołectwa Rzyki w malowniczej wiosennej odsłonie, przestawili piękno odradzającej się przyrody, a także ukazali to miejsce jako doskonałe do portretów.
Opiekę nad młodzieżą sprawowali panowie Dubel i Stanek. (ws)

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie