Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Wyprawa dydaktyczno-naukowa do Kotliny Kłodzkiej i w Góry Sowie

Opublikowano: niedziela, 26, maj 2019

W dniach od 21 maja do 23 maja 2019 r. uczniowie naszej szkoły odwiedzili Kotlinę Kłodzką i Góry Sowie.

Byliśmy w Otmuchowie, Kłodzku, Międzygórzu, Bystrzycy Kłodzkiej, Polanicy, Batorowie, Dusznikach, Lewinie Kłodzkim, Kudowie, Czermnej, Pstrążnej, Wambierzycach, Bożkowie, Ludwikowicach Kłodzkich, Osówce i Wojsławicach. Wysłuchaliśmy:  opowieści o życiu żołnierzy w twierdzy pruskiej, wykładu na temat budownictwa regionalnego w skansenie w Pstrążnej, prelekcji o funkcjonowaniu fortyfikacji Riese i twierdzy Kłodzko, opowieści o historii zabawek, wykładu na temat historii ognia oraz podziwialiśmy kwitnące rododendrony wojsławickiego arboretum. Widzieliśmy przykłady budownictwa w postaci mostów, wiaduktów, zapór, fortyfikacji, jazów, młynów, pałaców, rezydencji, obiektów sakralnych i budownictwa regionalnego. Uczestnicy wyprawy wspólnie z wychowawczynią Aleksandrą Łokcik- Szczygieł, panią Małgorzatą Huczek oraz panem Krzysztofem Szczygłem spędzili niezapomniane chwile w otoczeniu przepięknej przyrody Polskich Sudetów.

Krzysztof  Szczygieł

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie