Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2020".

Kiedy, o której i na którym programie nasi w TV

Opublikowano: poniedziałek, 06, maj 2019

Jak zapewne niektórzy pamiętają pod koniec  lutego 2019r. młodzież z naszej szkoły miała okazję brać udział w nagraniach programu „Koło fortuny”.

Wyjeżdżając ze studia usłyszeliśmy, że odcinki nagrywane z nami będą emitowane jako kolejne numery 483-486. Jak się jednak w praktyce okazało, odcinki, w których dopingowaliśmy uczestników zostały wyemitowane nie po kolei, co sprawiło, że nie wszyscy mieli okazję zobaczyć siebie, czy też koleżanki i kolegów na ekranie telewizora. Dla osób, które chciałyby zobaczyć powtórki tych odcinków z „nami” poniżej linki do strony vod.tvp.pl ( nie można odcinków oglądać na telefonie, jedynie na komputerze stacjonarnym lub laptopie)

Odcinek 478:

https://vod.tvp.pl/video/kolo-fortuny,odc-478,41894977

Odcinek 483:

https://vod.tvp.pl/video/kolo-fortuny,odc-483,41986052

Odcinek 494:

https://vod.tvp.pl/video/kolo-fortuny,odc-494,42150743

Odcinek 495:

https://vod.tvp.pl/video/kolo-fortuny,odc-495,42170288

Niedawno nasza młodzież brała również udział w nagraniach dwóch kolejnych programów telewizyjnych „Milionerzy” TVN oraz „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Polsat. Już dziś zachęcam do oglądnięcia odcinka 11 programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym dopingowaliśmy występujących na scenie artystów. Emisja w najbliższą sobotę 11 maja o godzinie 22:00 na Polsacie.

Z Milionerami sprawa wygląda o tyle gorzej, że nikt w studiu nagrań nie był w stanie nam powiedzieć, jakie numery będą miały emitowane odcinki w telewizji, które nagrywane były z udziałem młodzieży z naszej szkoły. Jeżeli są osoby, które oglądają teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego regularnie i dostrzegą znajome twarze z naszej szkoły proszę o kontakt i wówczas podobnie jak z Kołem fortuny, umieścimy na stronie szkoły linki, dzięki którym możliwe będzie ponowne oglądnięcie tych odcinków.

Na koniec krótka fotorelacja ze spotkania z gwiazdami telewizyjnymi takimi jak: Katarzyna Skrzynecka, Hubert Urbański , Piotr Gąsowski, Stanisława Celińska oraz Jakub Wieczorek (którego podczas ostatniego wyjazdu do teatru w Krakowie nauczyciele mogli oglądać w sztuce „Weekend z R.” , kiedy to wcielił się w rolę Bob’a).

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie