Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Finał jest nasz!

Opublikowano: niedziela, 07, kwiecień 2019

Finał jest nasz! Klaudia Pietera z 3et finalistką OLIMPIADY WIEDZY O TURYSTYCE!

 

W dniach 3-6.04.2019r. w Załęczu Wielkim odbył się etap centralny VI OLIMPIADY WIEDZY O TURYSTYCE i realizowany był  pod hasłem „Turystyka w przyrodzie”. Brało w nim udział 29 najlepszych uczniów z całej Polski, wyłonionych z pośród 3000 osób, które przystąpiły do  etapu okręgowego Olimpiady. 

W  grupie najlepszych znalazła się także  uczennica naszej szkoły – Klaudia Pietera z klasy 3et. Klaudia przygotowała prezentację pod tytułem: „ Diamenty Beskidu Małego”. 

Uczennica uzyskała tytuł finalisty VI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Turystyce. Klaudia otrzymała indeks na wybrane kierunki,  została także zwolniona z dwóch egzaminów teoretycznych na kierunku technik obsługi turystycznej. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dumni nauczyciele przedmiotów turystycznych

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie