Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Wycieczka do Warszawy

Opublikowano: piątek, 05, kwiecień 2019

Wczesnym rankiem 19marca, w przedwiosennych nastrojach wyruszyła kolejna ekipa z naszej szkoły na podbój „Koła Fortuny”. Tym razem klasy de,e i f (I,II i IV), pod opieką pań: Katarzyny Kocemby, Katarzyny Mrzygłód i pana Olgierda Morawskiego.

 

Koło południa, po uzupełnieniu energii w przydrożnym McDonaldzie wjechaliśmy do stolicy wypatrując pomnika Marszałka Piłsudskiego, pod którym byliśmy umówieni z przewodniczką. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że pomników takowych w Warszawie jest kilka , ale ostatecznie wylądowaliśmy pod właściwym u wejścia do Łazienek. Przez parę godzin zwiedzaliśmy i Łazienki i Stare Miasto i to co pomiędzy, a najbardziej utkwił nam w pamięci pałac łazienkowski w świetle pięknego popołudniowego słońca, samochód Piłsudskiego u wejścia parku, pomnik Chopina, malownicza Starówka, Belweder i …... celebryta-  youtuber dostrzeżony przez dziewczyny z 1f pod kościołem Św Krzyża.

Następnie z fasonem zostaliśmy przewiezieni pod sam „PeKiN” i Pałac Kultury i Nauki i pomknęliśmy do Złotych Tarasów na dwugodzinny czas na konsumpcję. Stamtąd udaliśmy się do hostelu „Fabryka” na Pradze, zaś rankiem po pysznym śniadanku wyruszyliśmy do studia nagrań, by zobaczyć telewizję „od kuchni” i wziąć udział w Kole Fortuny jako publiczność. Niestety bez możliwości wygranej, lecz już samą wygraną dla nas była możliwość zobaczenia Rafała Brzozowskiego  na żywo, ujrzenia zjawiskowej Izabeli Krzan i usłyszenia znakomitej wokalistki Kasi Dereń.

Przynieśliśmy niewątpliwie szczęście finalistom (wygrane w trzech nagrywanych przez nas programach przekroczyły 100 000zł ), zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie z prowadzącymi i dowiedzieliśmy się, że spontan spontanem, ale ktoś tym wszystkim musi kierować.

Po programie pojawiła się możliwość zjedzenia pysznego kapuśniaczku regeneracyjnego, który na tyle zaostrzył nasze apetyty, że po drodze zaliczyliśmy jeszcze KFC (bo na McDonalda o dziwo nikt już nie mógł patrzeć) i w doskonałych nastrojach, o dość przyzwoitej godzinie, powróciliśmy do Andrychowa.

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie