Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Pracowity weekend Szkolnego Koła Caritas

Opublikowano: środa, 03, kwiecień 2019

Szkolne Koło Caritas w naszej szkole w dniach 29 i 30 marca br. przeprowadziło zbiórkę żywności pod hasłem TAK POMAGAM.

Dzięki uprzejmości i zaangażowaniu w akcję Społem PSS Andrychów wolontariusze zbierali żywność w sześciu sklepach rodzimej sieci. Przez dwa dni zebraliśmy 797 kg żywności, która zostanie przekazana dla rodzin naszych uczniów oraz dla potrzebujących rodzin z Parafii Św. Stanisława BM na osiedlu.

Dziękujemy bardzo młodzieży, nauczycielom i pracownikom CKZiU, którzy zaangażowali się w zbiórkę.

W ubiegłą niedzielę nasi Wolontariusze rozprowadzali przy Kościele Parafialnym pw. Św. Stanisława BM książki Wydawnictwa M. Akcję przeprowadziliśmy wspólne ze Szkolnym Kołem Caritas z SP 4 w Andrychowie. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na dofinansowanie letniej kolonii dla młodzieży w Głuchołazach, organizowanej przez Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej. Zapraszamy na nasze stoisko również w następną niedzielę 7 kwietnia br.

Organizatorzy Edyta Zwieńczak i Małgorzata Majdak

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie