Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

XV Targi Edukacyjne za nami

Opublikowano: środa, 03, kwiecień 2019

Już po raz XV nasze Centrum gościło na Powiatowych Targach Edukacyjno-Informacyjno- Wydawniczych

 

28 marca br. ponad 1000 uczniów z gimnazjów i szkół podstawowych powiatu wadowickiego  zapoznało się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych, specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz hufców pracy podczas Jubileuszowych XV Powiatowych Targów Edukacyjno-Informacyjno-Wydawniczych, które odbyły się w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych im. M. Kopernika w Kalwarii Zebrzydowskiej.

TEWI - jedna z największych tego typu imprez w powiecie -  cieszą się od lat dużym zainteresowaniem zwiedzających. Tak było i tym razem -  dzięki zebranym informacjom młodzi ludzie mogli zdecydować, jak zaplanować swoją przyszłość edukacyjną i zawodową,  a w wyborze najodpowiedniejszej oferty pomogły im bardzo interesujące stoiska promocyjne poszczególnych szkół. 

Uczniowie, wychowawcy oraz rodzice odwiedzający targi mieli okazję uzyskać bezpośrednie informacje od przedstawicieli placówek i porównać ich ofertę edukacyjną oraz porozmawiać ze starostą Powiatu Wadowickiego Eugeniuszem Kurdasem, wicestarostą Beatą Smolec, radnymi powiatu wadowickiego, dyrektorami szkół itd.

Nasze stoisko uatrakcyjnił pokaz sztuki fotograficznej uczniów z organizacji reklamy oraz manewry miniaturowym wózkiem widłowym elity spedytorskiej. Dziękujemy za pomoc w organizacji  stoiska oraz reprezentowanie CKZiU Andrychów Michałowi Kręciochowi i Małgorzacie Gawędzie z 4s, Alkowi Świdowskiemu i Dominikowi Nawrotowi z 2f oraz Maii Biel i Angelice Sobaniec z 3 et.

Krystyna Pyzio, Wojciech Stanek, Piotr Zwieńczak i Katarzyna Kocemba

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie