Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2020".

Przedsiębiorczość + bankowość = sukces finansowy

Opublikowano: środa, 13, marzec 2019

Dnia 6 marca 2019 r. odbyły się kolejne spotkania z cyklu edukacji bankowej  przeprowadzone przez Panią Elżbietę Fujawę  - kierownika oddz. Banku Pekao S. A. w Andrychowie.

Tym razem słuchaczami byli uczniowie i uczennice klas: 2e oraz 2d. Młodzież uczestniczyła w warsztatach poświęconych kredytom udzielanym klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom prowadzącym własną działalność gospodarczą, wysłuchała także prelekcji dot. bankowości mobilnej.  Podsumowaniem spotkania, które przebiegało w miłej i sympatycznej atmosferze, była informacja o najnowszym spocie reklamowym Banku Pekao S.A. z udziałem Andrzeja Bargiela - himalaisty i  skialpinisty - pierwszego człowieka na świecie, któremu udało się zjechać na nartach z K2.

P.S. K2 (8611 m n.p.m.)  - najwyższy szczyt Karakorum, drugi co do wysokości szczyt Ziemi; znajduje się na granicy Chin i Pakistanu - info na podst. wikipedii.

tekst i foto: mgr inż. A. Łokcik – Szczygieł

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie