Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2020".

Wizyta w Chorzowie

Opublikowano: wtorek, 12, marzec 2019

Pewnego pięknego popołudnia (a był to ostatni dzień lutego2019, choć w powietrzu czuło się wiosnę) grupa młodych aktorów z trupy teatralnej CKZiU w Andrychowie pod przewodnictwem pań Krystyny Pyzio i Katarzyny Kocemby oraz pana Olgierda Morawskiego wyruszyła na podbój Chorzowa.

 

Nasza grupa skorzystała z gościnności Koła PTTK „Chałupa”, pod przewodnictwem charyzmatycznego pana Zbigniewa Przybyłowicza, nawiasem mówiąc absolwenta naszej szkoły. Celem wyprawy był Teatr Rozrywki i spektakl muzyczny „Jesus Christ Superstar” – w ramach nagrody dla naszych uczniów za wielomiesięczny trud przy przygotowaniu inscenizacji „Panie Herzog, Polska powstaje!” Pomysłodawcą był pan dyrektor Tomasz Bizoń, zaś wyjazd został sfinansowany przez Radę Rodziców.

W doskonałych nastrojach wkroczyliśmy w mury teatru, a w jeszcze lepszych je opuściliśmy. Spektakl był „epicki”, jak powiedziałaby młodzież, zwłaszcza, że grany po raz ostatni od roku 2000, więc nic dziwnego, że bisom nie było końca. Szczególnie był oklaskiwany Judasz, grany rewelacyjnie przez Janusza Radka. Zachwyt wzbudziły efekty specjalne, sceny zbiorowe i piękna muzyka.

Ten wieczór z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszej młodzieży i być może stanowić będzie inspirację dla kolejnych eventów w naszej szkole ;)

Olgierd Morawski, Katarzyna Kocemba, Krystyna Pyzio

 

 

                                              

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie