Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Laureatka konkursu 'Shamrock'

Opublikowano: wtorek, 12, marzec 2019

We wtorek 12 marca br. w  Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie odbył się finał XV Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego „Shamrock”.

Przystąpiło do niego 10 uczniów klas maturalnych ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu wadowickiego, wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach pisemnych.

W etapie finałowym uczniowie chwalili się swoją znajomością języka angielskiego, przedstawiając jurorom przygotowane przez siebie prezentacje multimedialne dotyczące wybranych obyczajów, kultury lub geografii krajów anglojęzycznych. Katarzyna Tokarz z klasy IV t rywalizowała z uczniami Liceum im. Marcina Wadowity w Wadowicach oraz Liceum im.Marii Skłodowskiej-Curie, zajmując zaszczytne III miejsce w konkursie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Katarzyna Mrzygłód

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie