Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

„Pączkowaliśmy” dobrem

Opublikowano: sobota, 09, marzec 2019

Szkolne Koło Caritas postanowiło odpowiedzieć na S.O.S. wysyłane z Czarnego Lądu i zorganizowało w tłusty czwartek akcję „Wyślij pączka do Afryki”.

W tym dniu, kiedy zwykle pozwalamy sobie na łakomstwo i dogadzamy własnym brzuszkom, przypomnieliśmy społeczności szkolnej, że są miejsca na świecie, gdzie nadal panuje głód, a nawet  brakuje wody zdatnej do picia. Tym problemom próbują zaradzić misjonarze posługujący w Afryce,
a wśród nich ojcowie kapucyni, organizatorzy „pączkowej” akcji, którzy zbierają środki na budowanie studni, pokarm dla głodujących, operacje dla kalekich dzieci.
Na lekcjach wolontariusze SKC przeszli po klasach, zbierając na te cele datki od nauczycieli i uczniów, a na przerwach w sklepiku szkolnym i na specjalnym stoisku sprzedawaliśmy pączki  z PSS Społem, z których marża w całości została przeznaczona dla Afryki. Korytarze ozdobiliśmy hasłami zachęcającymi do udziału w akcji.

W ten sposób udało nam się zebrać 450 zł, które przesłaliśmy już na konto fundacji Kapucyni i Misje.
Bardzo wszystkim dziękujemy za okazane serce, a wolontariuszom za prace i zaangażowanie.

Pamiętajcie  - „Dobro mnoży się przez pączkowanie”.

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie