Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Warsztaty dla wolontariuszy

Opublikowano: sobota, 09, marzec 2019

5 marca biblioteka szkolna była miejscem, gdzie 15 uczennic i uczniów naszej szkoły, chcących zaangażować się w działalność wolontaryjną, wzięło udział w specjalnie dla nich zorganizowanych warsztatach.

 

Poprowadziła je pani Monika Pendolska z Centrum Wolontariatu w Bielsku-Białej. W trakcie trwających 6 godzin zajęć, uczestnicy mieli czas, by wzajemnie się poznać, ustalić  jakimi cechami powinien charakteryzować się wolontariusz (stworzyli nawet jego portret), dowiedzieć się gdzie może działać, a gdzie nie powinien. Wypracowali także samodzielnie regulamin,  kodeks etyczny i logo naszego Szkolnego Koła Caritas. A wszystko to w atmosferze dobrej zabawy, z dużym zaangażowaniem i pomysłowością. Na koniec wszyscy zgodnie orzekli, że był to fajnie i owocnie spędzony czas. Efekty pracy zespołu wolontariuszy obejrzeć można na korytarzu 2 piętra.

Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do grona Sz.K.C. prosimy o kontakt z panią Małgorzatą Majdak lub paniami: Krystyną Pyzio, Katarzyną Kocembą, Edytą Zwieńczak, Beatą Kowalczyk.

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie