Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Wyjazd do Krakowa

Opublikowano: czwartek, 07, marzec 2019

Dnia 01.03.2019 r. klasy 4E oraz 4D pod opieką Pani Małgorzaty Płonki i Pani Katarzyny Czajkowskiej-Kirchner odwiedziły Kraków.

 

Uczniowie zwiedzili Muzeum Narodowe, które jest najstarszym i największym muzeum z przymiotnikiem ,,narodowe’’ w nazwie w Polsce. Mieli okazję zobaczyć galerię ,,Broń i barwa w Polsce’’ oraz galerię Rzemiosła artystycznego. Uczestniczyli również w zajęciach z Panią Przewodnik, dzięki którym nauczyli się opisywać obraz, co z pewnością wykorzystają w czasie tegorocznej matury. Następnie wyruszyli w dalszą podróż. Po spożyciu ciepłego posiłku na Rynku,  zjawili się w teatrze na spektaklu pt. ,, Szalone nożyczki’’. Jest to przedstawienie z niespodzianką, ponieważ jego zakończenie zależy w dużej mierze od publiczności. Świetnie zagrane role trzymały w napięciu do samego końca. Uczniowie mają  już pomysły na następne wycieczki!
Nadesłała Marta Brzazgacz

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie