Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Wyjazd do Krakowa

Opublikowano: czwartek, 07, marzec 2019

Dnia 01.03.2019 r. klasy 4E oraz 4D pod opieką Pani Małgorzaty Płonki i Pani Katarzyny Czajkowskiej-Kirchner odwiedziły Kraków.

 

Uczniowie zwiedzili Muzeum Narodowe, które jest najstarszym i największym muzeum z przymiotnikiem ,,narodowe’’ w nazwie w Polsce. Mieli okazję zobaczyć galerię ,,Broń i barwa w Polsce’’ oraz galerię Rzemiosła artystycznego. Uczestniczyli również w zajęciach z Panią Przewodnik, dzięki którym nauczyli się opisywać obraz, co z pewnością wykorzystają w czasie tegorocznej matury. Następnie wyruszyli w dalszą podróż. Po spożyciu ciepłego posiłku na Rynku,  zjawili się w teatrze na spektaklu pt. ,, Szalone nożyczki’’. Jest to przedstawienie z niespodzianką, ponieważ jego zakończenie zależy w dużej mierze od publiczności. Świetnie zagrane role trzymały w napięciu do samego końca. Uczniowie mają  już pomysły na następne wycieczki!
Nadesłała Marta Brzazgacz

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie