Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

„Andrychów – utkany atrakcjami” – gra miejska 2t

Opublikowano: poniedziałek, 25, luty 2019

W dniu 18.02.2019r. klasa 2ts wybrała się na grę miejską po Andrychowie. Był to wyjątkowo piękny dzień, więc nadarzyła się wspaniała okazja na poszukiwanie zagadkowych miejsc.

Podzieliliśmy się na 3 grupy. Przed grą ustaliliśmy kilka ważnych zasad, m.in.: przemieszczamy się całymi grupami, robimy zdjęcia przy punktach kontrolnych, obszar gry obejmuje tylko miasto Andrychów, nie kontaktujemy się  z innymi grupami. Każda drużyna przygotowała po 10 zagadek związanych z różnymi miejscami w naszym pięknym Andrychowie.
O godzinie 9:15 ruszyliśmy w drogę wraz z naszym opiekunem Panią Justyną Kutyłą. Miejscem startu i końca naszej przygody była fontanna na Placu Mickiewicza. Przed rozpoczęciem gry wymieniliśmy się wcześniej przygotowanymi zagadkami. Na ich wykonanie mieliśmy niecałe 3 godziny. Wszyscy byliśmy bardzo zaangażowani, w końcu naszą nagrodą była ocena 6 z przedmiotu "pracownia obsługi turystycznej". Mieliśmy czasem gorsze momenty, ale nie poddawaliśmy się. Stawka była wysoka, a zagadki podchwytliwe. Mieliśmy problemy z rozwiązaniem niektórych np. „Tam zjesz i zadbasz        o czystość”. Mimo to, wszystkie drużyny bardzo się starały i zdążyły dotrzeć na miejsce zbiórki przed wyznaczonym czasem. Zabawa była bardzo udana i wróciliśmy do szkoły w świetnych humorach. Czekamy na ostateczne wyniki i kolejną grę miejską.

Uczniowie klasy 2t

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie