Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

133 rocznica urodzin naszego Patrona!

Opublikowano: poniedziałek, 18, luty 2019

W marcu mija 133 rocznica urodzin profesora Tadeusza Kotarbińskiego. Jak co roku, z tej okazji zapraszamy uczniów klas 1-3 do wspólnej rywalizacji w Teście Wiedzy o Patronie.

Prosimy o wytypowanie przedstawiciela klasy, który zmierzy się z pytaniami z zakresu życia i twórczości naszego Profesora. Niezbędne materiały są dostępne w bibliotece, na stronie szkoły (w zakładce Patron) oraz na gazetce koło sali nr 12.

Zapraszamy również do udziału w Konkursie Plastycznym „Myśl prof. T. Kotarbińskiego wpisana w formę plastyczną”. Jury dokona oceny pod kątem wyrazu artystycznego, trafności interpretacyjnej i nakładu pracy. Prace przyjmujemy do 18 marca w bibliotece szkolnej.

Wszelkich szczegółów udzielają i zapisy przyjmują p. K. Pyzio i p. D. Kwiecińska.

Serdecznie zapraszamy!

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie