Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Budowlańcy robią swoje!

Opublikowano: niedziela, 17, luty 2019

"Róbmy swoje Panowie, róbmy swoje!"  parafrazując słowa znanego utworu Wojciecha Młynarskiego uczniowie i jedna uczennica klas 3b oraz 2b powoli, tydzień po tygodniu dokonują zmian w wizerunku warsztatów.

Prowadzone prace tynkarskie, malarskie i porządkowe nie zostały jeszcze w pełni wykonane, ale już dzisiaj można zauważyć, że korytarz pięknieje i aż przyjemniej się dyżuruje! Jak widać na zamieszczonych zdjęciach zadania wykonywane są z zachowaniem zasad bezpiecznej pracy i zgodnie ze sztuką budowlaną, a wszystko w miłej i jakże sympatycznej atmosferze. Panowie! Róbcie swoje!

Tekst i foto:  A. Łokcik – Szczygieł

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie