Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Lekcja turystyki na Czarnym Groniu

Opublikowano: sobota, 16, luty 2019

W piątek 15 lutego p. Anna Mazgaj zorganizowała wycieczkę dla klasy 3t do hotelu Czarny Groń.

w Rzykach Praciakach. Najpierw odbyła się krótka konferencja na temat zarządzania obiektem przerywana krótkimi filmami o najciekawszych imprezach, które się tu odbywają jak np. Splash, przejazd na nartach przez restaurację, czy festiwal kolorów. Następnie zobaczyliśmy poszczególne sale zabiegowe w SPA, a najbardziej do gustu przypadła nam tzw. „Kapsuła miłości”. Zachwycił nas wystrój Sali bankietowej, a także kameralna dyskoteka „Piekiełko”. Na koniec obejrzeliśmy pokaz przyrządzania tradycyjnej włoskiej pizzy, którą oczywiście ze smakiem degustowaliśmy. Opiekunami byli p. Piotr Zwieńczak i p. A. Mazgaj.

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie