Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Pod znakiem serca i amora

Opublikowano: sobota, 16, luty 2019

Dzień Walentynek w CKZiU był w tym roku pełen różnorodnych atrakcji przygotowanych przez Samorząd Uczniowski pod dowództwem pań: Katarzyny Kocemby, Anety Skowron i Edyty Zwieńczak.

Na pięknie przystrojonych czerwonymi balonami korytarzach rozbrzmiewały muzyczne dedykacje nadawane przez radiowęzeł, na specjalnie przygotowanym kramiku można było zaopatrzyć się
w walentynkowe kartki, kwiaty i słodycze, skorzystać z usług poczty walentynkowej, która dostarczała miłosne pozdrowienia do rąk adresatów lub zrobić sobie wesołe zdjęcie w fotobudce, oferującej  przeróżne stroje i akcesoria.

W bibliotece rozstrzygnięty został Konkurs Czytelniczy o miłości w literaturze, a jego uczestnicy wylosowali dla siebie słodkie nagrody.

Centralnym punktem szkolnego Dnia Zakochanych  był Koncert Walentynkowy pod hasłem „Miłość ci wszystko wybaczy”, w trakcie którego nasi artyści (Małorzata Gawęda, Michał Kręcioch, Jakub Krupnik, Elżbieta Michalak, Beata Grzędowska, Jakub Gagracz, Magdalena Wider, Alek Świdowski i Wojciech Kosek) zaprezentowali swoje talenty wokalne, recytatorskie, taneczne i muzyczne.
Koncert poprowadzili Maja Biel i Dawid Podgórny oraz pani Katarzyna Kocemba i pan Olgierd Morawski, którzy przygotowali całe to wydarzenie wraz z paniami Edytą Zwieńczak i Krystyna Pyzio.

Mamy nadzieję, że ten dzień przyniósł wszystkim uczniom  i pracownikom szkoły dużo dobrych wrażeń i miłych przeżyć.

fot. Kamil Pasternak 3d

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie