Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

KONKURS ‘SHAMROCK’

Opublikowano: poniedziałek, 07, styczeń 2019

Dnia 11 grudnia 2018 roku o godzinie 9:00 odbył się szkolny etap 15 edycji Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego ‘SHAMROCK’ organizowanego przez LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie.

 

Zadaniem uczestników było wykazanie się znajomością struktur leksykalno-gramatycznych oraz wiedzą odnośnie Zjednoczonego Królestwa. Wśród 10 finalistów znaleźli się uczniowie CKZiU w Andrychowie:

  1. Katarzyna Tokarz klasa 4t
  2. Marcin Ziarko klasa 4d

Wszystkim finalistom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie konkursu. Drugi etap  odbędzie się 12 marca 2019 o godz. 10.00 w LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Andrychowie.  Uczniowie zostaną poproszeni o przedstawienia 5 minutowej prezentacji na temat wybranego zagadnienia dot. kraju anglojęzycznego. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!

Katarzyna Mrzygłód

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie