Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Ostatnie pożegnanie Śp. Ewy Socały

Opublikowano: piątek, 28, grudzień 2018

„Historia życia każdego człowieka
jest bajką napisaną ręką Bożą”

H. Ch. Andersen

Pogrążeni w smutku żegnamy Śp. mgr Ewę Socałę - wieloletniego pracownika i nauczyciela naszej szkoły.

Ewa Socała od 1994r. była główną księgową Naszej szkoły a następnie nauczycielem przedmiotów zawodowych i wychowawcą wielu pokoleń uczniowskich, cieszącym się dużym autorytetem, inicjatorem i współorganizatorem wielu akcji charytatywnych w naszej szkole.

Społeczność Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie żegna naszą Koleżankę Ewę, łącząc się w bólu z Jej całą Rodziną.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek 31.12.2018 o godz. 10.30 w kościele parafialnym św. Jana Chrzciciela w Sułkowicach - Bolęcinie. Różaniec w sobotę godz. 16.00 w kaplicy cmentarnej w Andrychowie oraz w dniu pogrzebu o godz. 10.00 w kościele św. Jana Chrzciciela w Sułkowicach - Bolęcinie.

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie