Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Kraków z 1f

Opublikowano: sobota, 22, grudzień 2018

19.12.2018 r. klasa 1f pod opieką Panów P.Stacha i R.Tracza ( Wodza ) zawitała w świątecznie udekorowanym tonacjami błękitu Krakowie.

Na Wzgórzu Wawelskim uczniowie zwiedzili katedrę, w której znajdują się m.in. sarkofagi królów Polski, krypta romantycznych wieszczów, mauzoleum św. Stanisława i sławna, renesansowa, Kaplica Zygmuntowska. Po wdrapaniu się na wieżę wszyscy mogli podotykać serca dzwonu Zygmunta i pomyśleć o możliwie spełniającym się marzeniu ( lewa ręka ). Korzystając z okazji, klasa zobaczyła ekspozycję "Wawel zaginiony", podkreślającą obecność pierwiastków romańskich na Wawelu.
Ciepły posiłek na Rynku dał moc, aby zobaczyć spektakl w Teatrze Bagatela "Czego nie widać". Angielski pisarz M. Frayn, rówieśnik Cooneya, stworzył znakomitą farsę, wykorzystując zwielokrotnienie motywu teatru w teatrze. Świetnie zagrane role, choćby przez Annę Rokitę i Magdalenę Walach, oraz leitmotiv sardynek rozbawiły publiczność, czego świadectwem były wybuchy niekontrolowanego śmiechu widowni.
A w drodze powrotnej do Andrychowa powstawały nowe pomysły następnej wycieczki...  


fot. Miłosz Pytel 1f tekst R. Tracz
 Autor zdjęć ze spektalu: Piotr Kubic strona www.bagatela.pl/spektakl/czego-nie-widac

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie