Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Sukcesy uczniów klas reklamy w konkursach Caritasu

Opublikowano: czwartek, 20, grudzień 2018

W środę 19. grudnia czworo uczniów naszej Szkoły w Bielsku-Białej w siedzibie Caritasu osobiście odebrało dyplomy i nagrody (vouchery na zakup książek w jednej z bielskich księgarni).

Uczniowie naszego CKZiU z klas 2f, 3f i 1f uczestniczyli w dwóch konkursach organizowanych przez Wolontariat Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej, mających na celu uczczenie stulecia odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny.

W pierwszym z nich należało wykonać krótki film, rejestrujący dowolną formę wydarzenia artystycznego związanego ze świętowaniem Dnia Niepodległości. W drugim konkursie trzeba było wykonać plakat promujący wśród dzieci, młodzieży i dorosłych wolontariat „Pomaganie jest fajne”.

Nasza Szkoła „skosiła” konkurencję i otrzymała pierwszą nagrodę w konkursie na wydarzenie upamiętniające 100. rocznicę Niepodległości za film relacjonujący nasze szkolne obchody odzyskania Niepodległości (m. in. Spektakl „Panie Herzog – Polska Powstaje”, konkurs pieśni patriotycznej, ognisko patriotyczne, gadżety związane z tą rocznicą), którego autorem był Alek Świdowski z klasy 2f. Dzięki zaangażowaniu Alka i jego zdolnościom, mogliśmy pokazać to, co działo się w naszej szkole z tej okazji. Nagroda jest uznaniem dla całej społeczności CKZiU. Alek wykorzystał nagrania własne, Dawida Podgórnego oraz autorstwa Pana Wojciecha Stanka, a całość pilotowała Pani Małgorzata Latała.

Natomiast w konkursie plastycznym 2. miejsce zajęła Justyna Sitarz z klasy 3f, a Aleksandra Kasprzak z klasy 2f i Paulina Cebrat z klasy 3f otrzymały wyróżnienia.

Gratulujemy sukcesu naszym uczniom!

Opiekunowie szkolnego Koła „Caritas”: ks. Wojciech Medwid i Małgorzata Majdak

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie