Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

II miejsce naszych w tenisie stołowym

Opublikowano: wtorek, 18, grudzień 2018

W środę 05.12.2018r.  nasi uczniowie wywalczyli II miejsce w Powiatowym Finale Małopolskiej Licealiady Młodzieży w Tenisie Stołowym Chłopców.

Gospodarzem zawodów jak co roku był ZSCKU w Radoczy  z udziałem ośmiu szkół  naszego powiatu. Po losowaniu przystąpiono do rozgrywek. W każdym meczu grano do trzech wygranych punktów. Nasi chłopcy rozpoczęli zmagania od dwóch wygranych meczów, które dawały im możliwość grania o pierwsze miejsce. Niestety po wyrównanej walce przegrali z najlepszym zespołem całych rozgrywek CKZiU nr 2 z Wadowic. W walce o II miejsce nasi pinpongiści wygrali z CKZiU z Wadowic, osiągając największy sukces w historii szkoły. Serdecznie gratulujemy.

Wcześniej 07.11.2018r. w naszej szkole odbyły się mistrzostwa szkolne w których zwyciężył D.Targosz 4a, drugie miejsce zajął K.Łysoń 4a, a trzecie P.Sordyl również z 4a.

Końcowa klasyfikacja zawodów powiatowych:

  1. CKZiU nr 2 Wadowice
  2. CKZiU Andrychów
  3. CKZiU nr 1 Wadowice

Naszą szkołę reprezentowali: D.Targosz i K.Łysoń z 4a.

Opiekun: A.Skóbel

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie