Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Sukcesy w zawodach strzeleckich

Opublikowano: środa, 28, listopad 2018

Historyczne zwycięstwo naszej drużyny w turnieju strzeleckim z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, organizowanym przez: CKZiU nr 2 ,KPP oraz Sekcję IPA w Wadowicach.

Zawody w konkurencji karabinek sportowy odbywały się w miłej, sportowej atmosferze. Wśród ośmiu startujących zespołów nasza reprezentacja w składzie : Gawęda M., Bizoń K. i Zdrada J. zdobyła drużynowo I miejsce.
Sukces też odniósł indywidualnie Zdrada J., który uplasował się w tej kategorii na miejscu drugim. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe nagrody, które wręczyli: Dyrektor CKZiU, Komendant Powiatowy Policji oraz Sekretarz Regionu IPA. 
Gratulujemy naszym strzelcom i życzymy dalszych sukcesów.
Opiekun drużyny
mgr Piotr STACH

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie