Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Konkurs Polonistyczny Fraszka

Opublikowano: poniedziałek, 26, listopad 2018

W dniu 22 listopada 2018r. 29 uczniów-humanistów naszej szkoły z klas 1f, 3f, 4t , 4bf uczestniczyło w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego "Fraszka".

Tegoroczny test zbudowany był z 30 pytań zamkniętych dotyczących historii literatury, teorii literatury i wiedzy o języku. W części opisowej uczniowie konstruowali wypowiedź na temat: Jak wyobrażasz sobie świat magicznych postaci i  przedmiotów?
Udział w tym konkursie jest rozrywką umysłową, sprawdzianem umiejętności i wiedzy o języku polskim. Na wyniki przyjdzie nam jeszcze poczekać. Mamy nadzieję, że konkursowa "Fraszka" okaże się naprawdę błahostką i na uczniów spadnie  deszcz nagród.
Konkurs  przygotowali, nadzorowali i skutecznie do niego zachęcili poloniści: Jolanta Nowak , Robert Tracz.

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie