Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

W Kotarbinie polała się krew!

Opublikowano: środa, 07, listopad 2018

W dniu 6 listopada br. w CKZiU w Andrychowie odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym AKCJA HONOROWEGO KRWIODAWSTWA, pod hasłem KREWNIACY KOTARBINA.

Trudno znaleźć słowa, aby to opisać. Akcja trwała znacznie dłużej niż planowano. Chętnych do oddawania krwi nie brakowało, do punktu poboru krwi od samego rana formowała się długa kolejka.

Aż  60 osób oddało 27 litrów krwi! Ochotników było znacznie więcej. Wszystkim KREWNIAKOM KOTARBINA - CICHYM BOHATEROM serdecznie dziękujemy, jesteście niesamowici! Zachęcamy do jeszcze liczniejszego udziału w tej formie pomocy potrzebującym, ponieważ krwi nie można niczym zastąpić, ani jej sztucznie wyprodukować - trzeba się nią dzielić!

KOLEJNA AKCJA JUŻ W LUTYM

Nadesłała: Monika Górkiewicz

fot. K. Pasternak

 

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie