Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

VI Turniej Mitologiczny za nami

Opublikowano: środa, 07, listopad 2018

W dniu 31 października  już po raz szósty odbył się w naszej szkole Turniej Mitologiczny, w którym wzięły udział wszystkie pierwsze klasy.

Reprezentujące je dwuosobowe drużyny weryfikowały swoją znajomość mitologii greckiej, uczestnicząc w 7 różnorodnych konkurencjach, a w dwóch zadaniach (Pytania od pana Tracza i Kalambury) brały udział całe zespoły klasowe.

W wyniku rywalizacji, ocenianej przez jurorów, czyli  Państwo: Bożenę Polak, Jolantę Nowak, Andrzeja Skóbla, pierwsze miejsce wywalczyła klasa 1de, a o drugie i trzecie miejsce rozegrana została dogrywka. W jej rezultacie II miejsce zajęła klasa 1d, a III – klasa 1f.

Zwycięzcy otrzymali drobne upominki, zafundowane przez Spółdzielnię Uczniowską oraz prawo do trzech, dwóch i jednego dnia „bez pytania” dla całej klasy (w zależności od miejsca na podium).

Konkurs przygotowały panie: Krystyna Pyzio, Edyta Zwieńczak i Katarzyna Kocemba


fot. D. Ścibik 3f

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie