Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Paintball & Grill

Opublikowano: czwartek, 11, październik 2018

W dniu 4 października klasa 1 W (wielobranżowa) udała się do nieodległych Sułkowic w celu integracji grupy i wspólnego spędzenia czasu w warunkach odmiennych niż szkolne.

 

Główną atrakcją wyprawy była gra w paintball na specjalnie przygotowanym do tego poligonie. Emocjom nie było końca, zabawa trwała kilka długich godzin, w czasie których 'żołnierze' dzielnie biegali, zmyślnie ukrywali się i strzelali farbą w czyniących to samo przeciwników. Po wszystkim grupa miło spędziła czas, piekąc (na profesjonalnym palenisku) smakowite kiełbaski, przeżywając jeszcze raz sytuacje z 'pola bitwy' i żywo dyskutując na tematy mniej lub bardziej (raczej mniej!) związane z nauką oraz szkołą. Po południu wszyscy, pozytywnie zmęczeni, zadowoleni i jeszcze bardziej zintegrowani, wrócili do domów. Opiekunami klasy w czasie wyjazdu byli pan Artur Dubis, pan Edward Szczerkowski i pani Katarzyna Mrzygłód.

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie