Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rekrutacja 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą kształcenia, opisami kierunków, czy terminarzem rekrutacji.

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Spotkanie z odkrywcą źródła Amazonki

Opublikowano: poniedziałek, 08, październik 2018

W dniu 5.10.2018r. z uczniami klasy 2 ts udaliśmy się do Biblioteki Miejskiej na spotkanie  z Jackiem Pałkiewiczem - reporterem, eksploratorem, odkrywcą źródła Amazonki.

 

Na prelekcji Pan Jacek, który od ponad 40 lat przemierza peryferie świata, opowiadał o niesamowitych swych podróżach m.in. o pokonaniu Oceanu Atlantyckiego w roli dobrowolnego rozbitka, o wyprawach na Borneo i do Nowej Gwinei, o przeprawie przez Sahare, o podróżach na Syberię. Trener i twórca survivalu w Europie, jest powszechnie uznawanym autorytetem w dziedzinie sztuki przetrwania.

„Podążać za marzeniem, i znów za nim podążać, i tak bez końca…” – napisane przez Josepha Conrada słowa są dla Pana Jacka Pałkiewicza aktualnym drogowskazem, który poprzez prezentację swoich osiągnięć, chciał przekazać młodzieży, by lepiej znosiła trudy życia i radziła sobie
 z napotkanymi trudnościami.

Krystyna Pyzio, Anna Mazgaj, Justyna Kutyła

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie