Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Trzeba Chcieć, Aby Móc

Opublikowano: poniedziałek, 11, czerwiec 2018

W dniu 6.06.2018r. odbyły się w naszej szkole kreatywne warsztaty z zakresu przedsiębiorczości i poszukiwania pracy.

W warsztatach prowadzonych przez p. Agnieszkę z Gumtree brały udział kl.3s,1ts i 1e.Warsztaty miały na celu aktywizację zawodową, miały pomóc naszym uczniom odkryć kierunek, dzięki któremu w przyszłości znajdą satysfakcjonującą pracę. Aktywność i zaangażowanie uczestników potwierdziły sens organizacji takich spotkań.  A tak o warsztatach wypowiadała się ich uczestniczka Ola: Moim zdaniem te warsztaty, to był doskonały pomysł. Po nich nabrałam pewności siebie i dopiero teraz zrozumiałam sens słów: ,,Trzeba  chcieć, żeby móc”.

Życzę wszystkim powodzenia w poszukiwaniu własnej drogi zawodowej oraz samych sukcesów na starcie własnej kariery.

doradca zawodowy Beata Kowalczyk

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie