Projekt CKZiU

W tym miejscu publikujemy wszelkie
informacje dotyczące projektów

w ramach
Andrychowskiego Centrum

Kształcenia Zawodowego 

i Ustawicznego

Mentor ds. projektu mgr inż. Krzysztof Szczygieł

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum nr 1 im. prof. T. Kotarbińskiego w Andrychowie w CKZiU w Andrychowie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Zabierz książkę na wędrówkę [foto]

Opublikowano: sobota, 09, czerwiec 2018

W dniu 8 czerwca już po raz trzeci wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji  „Jak nie czytam, jak czytam”, której celem jest promocja czytelnictwa, pokazanie, że czytanie może być źródłem przyjemności, rozrywki i relaksu.

Już za dwa tygodnie rozpoczną się wakacje, a więc czas podróży, wycieczek i wędrówek. Dlatego nasze spotkanie poświęciliśmy w tym roku książkom podróżniczym. 
O godzinie 10tej zebraliśmy się w naszym przyszkolnym ogrodzie i  w cieniu drzew rozsiedliśmy się wygodnie na leżakach i kocach, by słuchać  czytanych przez uczniów i nauczycieli fragmentów powieści, przewodników,  reportaży i  wierszy, których przewodnim motywem  jest  podróż. Nie zabrakło też wspólnego śpiewania i  zagadek literackich.

Organizatorki  naszego czytelniczego pikniku – panie Katarzyna Kocemba, Edyta Zwieńczak i Krystyna Pyzio serdecznie dziękują nauczycielom i uczniom, którzy zaangażowali się w jego przygotowanie i  przeprowadzenie, a wszystkim uczestnikom za miło spędzony czas.

Foto: Kamil Pasternak 2d, Wojciech Stanek

Obowiązek RODO

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych!

 

Miejsca naszych praktyk

Nasze profile

Jakość powietrza

Wyszukaj na stronie